ДОГОВІР ОФЕРТИ
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ОФЕРТИ
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

Інтернет-магазин https://dollar.com.ua/ (далі – Продавець), публікує цей договір, який є публічним договором-офертою (далі Договір) та має відповідну юридичну силу, про продаж товарів, представлених на офіційному інтернет-сайті Продавця на адресу як фізичних, і юридичних (далі Покупець).

Відповідно до статей 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України (далі – ЦКУ) та Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103, цей документ є офертою, а факт вчинення Покупцем замовлення, в усній (за телефоном або в магазині, офісі) або письмовій (через сайт або електронну пошту) формі та отримання цього замовлення Продавцем – є повним та безумовним прийняттям даного публічного договору та інформації, викладеної на сайті.

Використання послуг та купівля товарів, послуг інтернет-магазином https://dollar.com.ua/ передбачає згоду особи, яка користується послугами або купує товар з правилами, цінами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співробітництва, викладеними у цьому документі.

Приймаючи цей договір, Покупець підтверджує, що:

 • А) на момент придбання товару йому виповнилося 18 років;
 • Б) інформація, що надається при замовленні товарів чи послуг, є правильною та актуальною;
 • В) надана контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни в роботі, акційні пропозиції або іншу інформацію, пов'язану з діяльністю продавця.

На підставі вищесказаного, уважно ознайомтеся з цим договором (публічною офертою) і якщо ви не погоджуєтесь з будь-яким з пунктів оферти, будь ласка, залиште сайт.

Якщо Покупець не погоджується з умовами Договору, він не має права укладати цей Договір, а також не має права користуватися послугами та купувати товари за цим Договором.

У цьому Договорі, якщо зміст не вимагає іншого, наведені нижче терміни слід тлумачити наступним чином:

«Оферта» – публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти договір купівлі-продажу на існуючих умовах, зазначених у Договорі.

"Товар" – перелік найменувань асортименту, представлений на офіційному сайті Продавця, але не обмежується лише сайтом.

"Продавець" – компанія, що реалізує Товар, представлений в інтернет-магазині, але не обмежується лише сайтом.

«Покупець» – фізична чи юридична особа, яка вступила в договірні відносини з Продавцем на умовах, зазначених у Договорі.

«Акцепт» – повне та беззастережне прийняття Покупцем умов Договору, без підписання Договору у письмовій формі.

«Замовлення» – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем під час розміщення заявки на інтернет-сайті Продавця або замовлені будь-яким іншим способом.

«Кур'єрська доставка» – безпосередня передача товару від продавця до Покупця незалежним підрядником, який надає послуги Продавцю відповідно до окремого укладеного договору. Продавець не здійснює самостійно доставку товару.

"Інтернет-магазин" – веб-сторінка продавця https://dollar.com.ua/

«Місце продажу Товару» – заклад комунального харчування (ресторан) Продавця.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ.


 • 2.1. Продавець здійснює продаж Покупцю Товару відповідно до чинних на момент здійснення замовлення цін, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.
 • 2.2. Цей договір є офіційним документом Продавця і є невід'ємною частиною оферти.
 • 2.3. Продаж товару здійснюється на сайті Продавця https://dollar.com.ua/ або в установі Продавця

3. МОМЕНТ ЗАКЛЮЧЕННЯ ДОГОВОРУ.

 • 3.1. Текст договору є публічною офертою (відповідно до статей 633, 643 Цивільного кодексу України та Правил продажу товарів на замовлення поза торговельними чи офісними приміщеннями, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103).
 • 3.2. Факт оформлення замовлення у Продавця, як самостійно, так і за допомогою оператора, є беззастережним прийняттям умов цього Договору, і Покупець надалі виступає як особа, яка набула договірних відносин. Покупець зобов'язується самостійно знайомитись з умовами договору, продавець не зобов'язаний інформувати Покупця про наявність договору.
 • 3.3. Моментом вступу Покупця у договірні відносини з Продавцем вважається момент замовлення Товару, незважаючи на спосіб замовлення та форму оплати.
 • 3.4. На письмову вимогу Покупця Продавець оформлює договір із підписами сторін.
 • 3.5. Покупець самостійно та за власним бажанням пов'язується з продавцем, що означає, що Покупець ознайомився з цим договором та погоджується з ним.

4. ЦІНА ТОВАРУ.

 • 4.1. Ціни в інтернет-магазині вказані у національній валюті України (гривня) за одиницю товару відповідно до існуючого
Код одержувача: 3599708466.
ФОП Коваль Маргарита Вікторівна
Рахунок: UA973052990000026007050590801
Юридична адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Лазаряна, будинок 2, квартира 121
Фактична Адреса: Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Лазаряна, будинок 2, квартира 121
1dollarbar@gmail.com
+380665313119

Доставка: +38067 009 5565
Бронювання: +380 67 634 7772

м. Дніпро вул. Яворницького, 6

ПН-ВС: 09:00 — 23:00
КОНТАКТИ